Kamagra 100mg to obecnie jeden z najskuteczniejszych środków na walkę z zaburzeniami erekcji. Lek znany jest również jako Kamaga Gold, zawierający aż 100mg substancji czynnej, skutecznie poprawiające aktywność seksualną mężczyzn. Chętnie wybierany przez panów, którzy z różnych przyczyn (braku snu, złej diety, zbyt dużej ilości alkoholu lub papierosów) utracili chęć lub zdolność do efektownego życia seksualnego. Produkt skutecznie wpływa na lepszą potencję.

Zastosowanie Kamagry

Lek stosowany jest zazwyczaj w problemach z uzyskaniem satysfakcjonującego, długotrwałego wzwodu. Za efekt poprawy odpowiada sildenafil, który stanowi główny składnik Kamagry. Jego zadaniem jest rozluźnienie naczyń krwionośnych i wpompowanie krwi w obrębie członka. Ta z kolei wypełnia ciała jamiste prącia, dzięki czemu twardnieje i przybiera największe rozmiary. Efekt Kamagra 100mg może utrzymać się nawet przez kilka godzin, w zależności od kondycji męskiego organizmu.

Kamagra  – kiedy przyjmować?

Lek zażywa się zazwyczaj około 30 do 60 minut przed planowanym stosunkiem. Należy jednak pamiętać, że w przypadku Kamagra 100mg, maksymalna dawka na dzień to jedna tabletka. Zażycie większej ilości może wywołać niepożądane skutki jak chociażby bóle głowy. Na rynku dostępne są także warianty z mniejszą ilości substancji czynnej, np. 25 mg i 50 mg. Warto zatem dopasować wybór do stopnia zaawansowania zaburzeń erekcji. W przypadku wątpliwości można skonsultować się z lekarzem. Kamagra jest jednak niezwykle skutecznym lekiem, a przy tym bezpiecznym i dostępnym w większości aptek.